Zkušenosti

 
Zajišťujeme výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů, rekonstrukce bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Provádíme výstavbu metodou montovaných dřevostaveb i zděných budov nejmodernějšími technologickými postupy. Stavíme administrativní a komerční budovy, sportovních centra,  apod.

Jsem rádi, že můžeme s našimi potenciálními zákazníky mluvit napřímo a předvádět naše možnosti konkrétním vybraným lidem. Díky databáze-zdarma máme názory, náměty a zájemce o stavbu nízkonákladových a nízkoenergetických domů z celé republiky.

Vlastimil Adámek, manažer www.eurastavby.cz
Zaměřujeme se na vývoj a výrobu špičkové dermatologie a nutričních doplňků. Internet je dnes zahlcen množstvím reklamy dealerů mnoha kosmetických firem. Jsem rád, že si díky databáze-zdarma  můžeme vybrat potenciální klienty v každém městě či dle roku jejich narození.

Následně s nimi komunikujeme o našich produktech celkové péče o tělo ať už obecně nebo přesně dle věkových skupin, pro které jsou naše produkty určené.

Jiří Stareček, marketing www.misscosmetic.cz
Nabízíme kompletní služby v oboru dodávky stavebního materiálu, projektování staveb a energetické nezávislosti. Našimi zákazníky jsou velké stavební společnosti, ale i živnostníci a drobní stavebníci. Mezi nabízené služby nyní patří i doprava stavebního materiálu na místo určení, energetické štítky, dodávky, montáže a servis fotovoltaických zařízení pro rodinné domy do 10kW, vzduchotechnické zařízení a tepelná čerpadla.

Díky databáze-zdarma můžeme komunikovat přímo s lidmi, které jsme si vybrali na základě našeho dotazníku. Díky tomu neoslovujeme všechny anonymní uživatele internetu a neplatíme zbytečné letáky ani reklamy pro lidi, které naše produkty nezajímají.

Pavel Svoboda, majitel www.optipan.cz

Zkušenosti Uchazečů:

"Ještě, že jsem se do té databáze dostala, zabere mi to trochu času večer u televize a týdně mám pár stovek v peněžence navíc." Marie, Litovel.

"Bez problémů, první dotazník jsem dostal 3dny po registraci, pohoda." Petr

"Odesílám různým firmám stejné nebo podobné věci :)". Katka, 1990

"Musím babce vždycky pár věcí napsat ať to odešle, když jsem ve škole. Uča mi zabavila tablet, mrcha." Michal, Opava

"Odesílám jenom 3x týdně pár mailů, ať mám prachy do hspody na víkend" Uďo, 27

"Je důležité si s firmami domluvit, za jak dlouho požadují mail zpět. Mám všude domluveno do dvou dnů. Na Vánoce jsem mohla dát pár dárků navíc." Milena, Ostrava

"Leháro :-), ještě, že jsem se rozhod. Ale někdo se furt něčeho bojí, zbude víc pro nás :)". Ondrýsek 1974

"Je to v Ok, doporučuju" Zubek, Bruntál


Napište nám i Vy Vaše zkušenosti či poraďte ostatním. Čím dál více firem má zájem o naše služby. Garantujeme jim seriózní uchazeče o komunikaci!

REGISTRACE UCHAZEČ
Výhody pro firmy:
  • Vybíráte si potenciální klienty sami dle uvážení
  • Váš potenciální klient s Vámi komunikuje napřímo
  • Žádné anonymní odečítání virtuální peněženky
  • Platíte pouze konkrétního, Vámi vybraného člověka
    a to jen tehdy, když Vám seriózně odpoví!
Výhody pro uchazeče:
  • Sami si vybíráte firmu a výrobky, o kterých chcete komunikovat
  • Sami si nastavujete cenu, za kterou chcete komunikovat
  • Sami si vybíráte čas, kdy chcete komunikovat
  • Sami si volíte, kde a kolik si budete vydělávat peněz.